Ödeme ve gönderim şartları

Kargo ve Teslimat Kuralları1. Sipariş paketleriniz veya hediye paketleriniz özenle hazırlanır


2. Siparişiniz vermiş olduğunuz adrese ve sipariş verilen isim soyisime teslim edilir


3. sipariş verdiğinizde ödeme fişiniz veya faturanız önce size nail olarak bildirilir ve ayrıca zarfın içinde size gönderilir.


4. Sipariş paketiniz gizlilik ilkeleri ile korunarak istenilen kişe adına teslim edilir


5. Teslimat 2 ile 4 gün arasında adresinize teslim edilir eğer bu süre teslim olmazsa lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişim kurun


TESLİMAT KURALLARI

Ürün teslimatlarımızda Kargo Firması kullanılmaktadır.

İstanbul İl sınırları içinde 2 veya 3 gün, diğer bölgelerde 3 ile 5 gün arasındadır. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.

Saat 16.00' ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00'ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

Ürünler sadece siparişin verildiği adreste siparişi veren kişiye teslim edilir.

Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.