Organik Propolis damla Yörükçayır

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

75.00 TL
10 gün
Puan değeri: 75 puan
Ödül puanları: 4 puan
8682768603253
Stokta
+

Organik Propolis damla

Propolis Mersin Toros dağları yaylalarının eşsiz çiçeklerin reçinelerinden arılar tarafından üretilen Organik propolis damla dır.

Çocuklar ve Yetişkinler için üretiğimiz organik popolis damla'nın içinde ki Propolis Kovanlardan katı olarak alınarak özel işlemlere tabi tutulur ve sizlerin ve çocuklarınızın daha rahat kullanabilmeniz, için propolis damla formatına dönüştürülerek tüketiciye sunulur.

Organik propolis damla nın üretimini yaptığımız ham propolisin içereğinde kesinlikle zirai ilaç kalıntısı ve fabrika kimyasal atığı bulunmamaktadır. Organik tarıma elverişli olan yüksek kesim yaylalarda tamamen kendi üretimimiz olan propolisten üretimektedir. Dışarıdan veya ithal propolis

Tüketicilerimizin En çok tercih ettiği yoğun içeriğe sahip Organik su bazlı propolis damla dır.

Organik Ham Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan tamamen doğal bir arı ürünüdür. Organik ham propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Arılar petek gözlerini ham propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır. Propolisin ham hali vücudumuzda sindirilebilir özellikte değildir.Organik Propolisi ham haliyle doğrudan tükettiğimizde, vücudumuzda sindirilme oranı yalnızca %2 ile % 3 oranındadır, Bu sebeple, ham propolisin mutlaka ekstrakte edilmesi, bir başka deyişle özütlenmesi gerekmektedir. Bu işlem uzmanlık gerektiren bir işlem olup, gıda mühendisleri kontrolünde yapılmalıdır. Gıda Mühendislerimiz tarafından geliştirilen özel işleme yöntemi ile ham Organik propolisinin içeriğinde yer alan polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarinler, kuinonlar, vitamin ve mineraller korunuyor. Ürünlerimizde kullanılan propolis ekstraksiyon yöntemi, Konusunda uzman gıda mühendisleri tarafından Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilmiş ve sizlerin kullanabileceği şekilde üretilmiştir Ham Organik Propolisinin içerisinde bulunan besin öğelerinin maksimum şekilde elde edilebildiği ve balmumu vb. safsızlıkların uzaklaştırıldığı bu yöntem ile ürün standart bir kalitede üretilmektedir. Yörükçayır Organik Propolis Damla'yı yarım çay bardağı ılık suya 10 ile 15 damla damlatarak veya bal, pekmez, yoğurt vb. ılık ve soğuk tüm katı gıdalara damlatarak tüketebilirsiniz.

İÇERİK GÜNLÜK PORSİYON 20 DAMLA ( 1 ML ) 100 ML İÇİNDE
Su ve Organik Propolis Sabah ve Akşam Yarım Çay Bardak ılık suya 10 ile 15 Damla ( 500 mg ) 50 grGramaj:
20 ML
Allerjen Uyarı:
2 Yaşından Küçüklere vermeyiniz

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz