Organik Polifloralı Bal Yörükçayır

85.00 TL
10 gün
Puan değeri: 85 puan
Ödül puanları: 4 puan
8682768603109
Stokta
+

Yörükçayır Organik Polifloralı Bal

2021 Yılı Uluslar Arası Bal Yarışmasında Birçok Dünya ülkelerinden yarışmaya katılan ve yüzlerce bal arasında Dünya'nın En Kaliteli Balı Seçilerek Türkiye'de Ve Dünyada En Kaliteli Bal olarak Gösterilerek Altın Madalya İle Ödüllendirilen Organik Polfloralı Balı seçildi.

Şahbaz Çay ve Murat Çay ( Baba ve Oğul ) un Ürettiği Organik Polifloralı bal Yörükçayır Markası Adı Altında Siz bal severlere ulaştırmaktadır.

ŞAHBAZ ÇAY VE MURAT ÇAY KİMDİR

Şahbaz Çay ve Murat Çay 315 yıllık gelen gelenekle dededen toruna öğretilen arıcılık geleneklerini sürdüren Baba ve Oğul, Şahbaz çay çocukluğundan beri Arılarlarla yatıp arılarla kalkarak arıcılığın temel ilkelerini öğrenmiştir ve dedelerinden öğrendiklerini çocuklarına da aşılayarak Yörük kültürünü arıcılık kültürüyle harmanlayarak ürettikleri balları yıllardır severek üretmişlerdir. Şahbaz Çay her zaman şunu söylemiştir "Yemeyeceğim balı üretmem üretmediğim balı ise satmam" Ben Atalarımdan ne öğrendiysem Çocuklarıma ve Torunlarıma da onu aşıladım Hiç bir zaman Arılarımıza dışarıdan Şerbet ve Arı keki gibi çok bal üreteyim diye bir takviye vermedim, Bilmediğim balı alıp satmadım Murat Çay da çocukluğundan beri Babası ile Arıcığın temel üretim ilkelerini öğrenerek enfes balların üretimini sizlere ulaştırabilmek için Yörük kültürünü Birleştirerek Yörükçayır Organik Arı ürünleri markası adı altında Aşk ile ürettikleri Baba ve oğul un bu güzel ballarını siz bal severlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Gramaj:
225 GR
İçerik:
Organik Polifloralı bal
Allerjen Uyarı:
1 Yaşından küçüklere ve Arı ürünlerine karşı allerjisi olanlar tüketmemelidir
Bir balcı kızı olarak bu yorumu yapıyorum bu bal gerçekten çok özel bir bal olmuş. Aroması boğazda verdiği rahatlama hissi ile balın enzimli olduğunu hissediyorsunuz zaten tükettiğinizde. Lezzet-i de ayrı güzel. Ayrıca boğazımdaki gıcığa da çok iyi geldiğini belirtmek isterim.
Görüşünü yaz